Brýle, kontaktní čočky - oční optika Visus

Naše firma působí na českém trhu již od roku 1992. Těšíme se na Vás v našich provozovnách. Trvale nízké ceny, serióznost, 100% odbornost, preciznost, kvalita. Firma Visus optik má tři hlavní skupiny zaměření – brýle, kontaktní čočky a oční optika. Tyto hlavní tři skupiny tvoří hlavní produktové portfolio společnosti.

Naše firma působí na českém trhu již od roku 1992. Těšíme se na Vás v našich provozovnách. Trvale nízké ceny, serióznost, 100% odbornost, preciznost, kvalita.

Firma Visus optik má tři hlavní skupiny zaměření – brýle, kontaktní čočky a oční optika. Tyto hlavní tři skupiny tvoří hlavní produktové portfolio společnosti. Kvalitní produkty za výrazně nižší ceny sortimentu, atraktivní design, módní vzhled a spoustu možností kombinací u vybraných produktů jako jsou například kontaktní čočky, brýle nebo celkově oční optika. Optika Visus nabízí i další doplňkové služby a další produkty.

Oční optika Visus

Jak již bylo řečeno, Visus Optik patří mezi špičku distributorů v oboru oční optika a příslušenství v České republice. Má spousty poboček – nejvíce však v Praze. V případě zájmu lze se informovat na přímo na pobočkách společností, kde lze rovnou produkty vyzkoušet, zakoupit anebo se případně můžete zdarma informovat. K dispozici jsou jak jednotlivé brýle, kontaktní čočky a spousty dalších produktů.

Brýle nebo kontaktní čočky Visus

Naše oční optika Visus patří mezi absolutní špičku v oboru oční optiky na českém trhu. Rozsáhlý sortiment, kvalitní služby a zpětný servis jsou hlavní výhody právě pro nákup produktů, ať už se jedná o brýle nebo kontaktní čočky. Na spousty produktů jsou zvýrazněny a podtrhnuty jejich nízké ceny. Péče o stávající klientelu je vždy předností společnosti, brýle i kontaktní čočky si lze na místě prohlédnout, některé typy produktů i odzkoušet.

Firma Visus Optik má v dnešní době již 6 kmenových poboček a neustále se rozrůstá. Brýle jako že i kontaktní čočky a vesměs celá oční optika má obrovskou budoucnost. V dnešní době je potřeba si chránit zrak, zvláště pak ve slunných letních dnech. Předejděte nehodě a kupte si antireflexní brýle, které se dokáží okamžitě zabarvit v případě vysoké intenzity světla, které dokáží okamžitě reagovat na odlesky na silnici.

Absolutní výhodou jsou služby a servis poskytovaný individuálně všem zákazníkům, naši pracovníci jsou pověřeni a zaškoleni v jednotlivých produktech a jsou schopni Vám vybrat vhodné brýle, doporučit kontaktní čočky a veškeré služby, které obnáší oční optika. Pamatujte, že zrak máte jenom jeden a je třeba se o něj starat a hlavně ho chránit. Na to myslí právě naše oční optika a odpovídají tomu i naše produkty – brýle a kontaktní čočky.

http://www.bryle-visus.cz