Chceš se začít hýbat? Zkus World Class

World Class je přístupný všem věkovým kategoriím a vládne v něm příjemná atmosféra. V rámci služeb nabízí absolutní  servis. Osobní trénink, skupinové lekce, aerobic, cycling, tanec, populární zumbu, jógu, pilates, masáže, zkrátka vše, co si tělo a mysl žádá. Pro cvičení je k dispozici pestrá paleta kardiovaskulárních strojů a posilovacích strojů od světově uznávaných značek.

Dnešní doba žije zdravím. Naše tělo je chrám, kterému je třeba věnovat tu nejlepší možnou péči!  A World Class toho skutečně nenabízí málo. Nachází se na Praze 1 v V Celnici a na Václavském náměstí a také na Praze 4 v ulici V Parku!
 
World Class International je nejkomplexnější sítí fitness center v Evropě, protože nabízí vše v oblasti zdraví a fitness pro jednotlivce i firmy. Členové a hosté mají zaručenu nejvyšší kvalitu služeb a výuky v bezpečném a přátelském klubovém prostředí. Mezinárodní personál společnosti je tvořen těmi nejkvalifikovanějšími instruktory skupinového cvičení a poradci silového tréninku. Sídlo společnosti World Class International je ve švédském Stockholmu a zdravotní a fitness kluby se nacházejí po celé Evropě a na Středním Východě.
 
Fitness centrum pravidelně navštěvují i české celebrity, jako je Dara Rollins, Martin Ručínský a nebo Petr Nedvěd.
 
„Cvičím v podstatě každý den. Pod dohledem trenérů 4 pracovní dny v týdnu. Trenéry mám dva, jelikož chodím do posilovny a na pilates, " uvedla Dara Rollins.