Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Chcete provozovat eshop bez nutnosti zasílání? Je tu drop shipping!

18. 08 2011 | -

V dnešní době je mnoho velkoobchodních dodavatelů již vybaveno programem, který umí poskytovat jeho odběratelům feedy, nebo-li datové exporty.

Pokud VO dodavatel disponuje těmito exporty, může si každý, komu toto právo přidělí, aktualizovat zboží včetně ceny, dostupnosti, fotky a další. 
 
Tento článek je hlavně o dnes velmi žádané formě spolupráce - drop shipping
 
Co je to drop shipping? Jedná se o spolupráci, kde firma, která prodává koncovým uživatelům, si pořídí eshop, stará se o něj, aby zde lidé nakupovali, může používat všechny dostupné prostředky, jako heureka.cz, zbozi.cz, reklamu přes Google adwords, Sklik , bannery atd. Vše toto dělá majitel eshopu.
 
Dodavatel vyřizuje vše od objednávky po expedice, celkovou logistiku, případně reklamace, posílá na dobírky, inkasuje peníze a dle domluvy, většinou 1x měsíčně, vyplatí majiteli rozdíl - provizi.
 
Pro kohokoliv, kdo by rád vedl svůj e-shop a nechce chodit na poštu posílat balíky, nechce řešit reklamace, ale pouze se starat o svůj eshop, přivádět zákazníky a inkasovat peníze, je drop shipping to pravé. 
 
Pro tuto formu prodeje jsme připravili speciální edici systému SHOPMC Cascade, kterou můžete využít ve 3 variantách, cenově od 190,- Kč měsíčně za verzi BASIC, až po verzi Professional za 990,- Kč. Bez žádných dalších poplatků, v ceně je hosting, emaily, zálohování dat, exporty a importy dat. Varianty se liší funkcemi navíc.
 
Srovnání verzí si můžete prohlédnout na http://www.shopmc.cz/clanky/srovnani-variant-eshopu-na-pronajem
 
Nabízíme velkoobchodům spolupráci. Firma EUROPEMC poskytne všem odběratelům zcela zdarma eshop, nikdo neplatí žádné vstupní poplatky, ani žádná případná storna, pouze měsíčně platí 190,- Kč, 490,- Kč nebo 990,- Kč, dle varianty eshopu. Více informací Vám rádi poskytneme na osobní schůzce.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO