Právě se nacházíte:

Den dětí na Bobové dráze

Oslavit svůj svátek mohou děti i s rodiči na Bobové dráze už tento pátek.  Mohou si zde vyzkoušet 800 metrů adrenalinové jízdy a pokusit se vytvořit třeba nový rychlostní rekord. Nejvyšší povolená rychlost 50 km/h tady neplatí. 

Každý bob je vybaven bezpečnostní brzdou, děti proto mohou samostatně jezdit už od 8 let. Ti menší mohou vyrazit na jednom bobu se svými rodiči nebo vyzkoušet všechny místní skluzavky a prolézačky. Na hřišti na děti čeká také horolezecká stěna. Díky množství aktivit tu můžete s rodinou strávit celý den. 

Rodiče mohou načerpat síly v místní restauraci se zimní zahradou a terasou, která nabízí výhled na panorama Prahy, okolní lesy a vinici Machálku. Z terasy mohou také zkontrolovat svou ratolest na bobové dráze i si zahrát třeba stolní fotbal. Pro děti je zde dětský koutek a přebalovací místnost pro úplně nejmenší návštěvníky. O víkendu mohou děti navštívit lanový park, který je určen speciálně pro ně. Pro malé horolezce zde byly loni dostaveny nižší překážky ve výšce 1 metru. Zdolat je mohou horolezci od 3 let do 15 let.