DIADORA PARTNEREM DANCE LIFE TOUR 2013

Italská značka Diadora se stala novým partnerem největší taneční soutěže v České republice: DANCE LIFE TOUR 2013 – B2Balance Tour. Společnost TERM, výhradní distributor značky Diadora pro ČR a SR, tak navazuje na záměr italské centrály prezentovat značku v duchu životního stylu mladé generace. Na jednotlivých soutěžích bude nejnovější kolekce fashion obuvi Diadora prezentována na speciálních mobilních stáncích. Diadora obula i vybrané taneční skupiny, které se v soutěži utkají. U příležitosti této výjimečné taneční události pořádá společnost TERM soutěž „Vyfoť se a vyhraj boty Diadora!“. Více na www.diadoracz.com

DANCE LIFE TOUR 2013 – B2Balance Tour  je mistrovstvím České republiky v tanečních soutěžích pořádané občanským sdružením Czech Dance Organization. Letos proběhne už šestý ročník. Soutěží se hned v několika tanečních disciplínách: Street a disco show,  Modern dance, Balet, Latino show, Hip hop, Jazz dance, Tap dance, Disco dance, Belly dance. Ti nejlepší tanečníci jednotlivých tanečních disciplín se v rámci B2Balance Tour kvalifikují na Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. V  loňském roce se této nejmasovější taneční  soutěže u nás zúčastnilo více než 12 000 tanečníků z celkem 225 klubů z celé republiky a v tanečních soubojích se utkalo téměř 840 tanečních choreografií. Na oficiálních stránkách oganizátora soutěže www.czechdance.org najdete další informace a také harmonogram jednotlivých soutěží, které se konají od března do června 2013.

 
Diadora ve stylu street dance
Italská značka Diadora hraje už více než šedesát let významnou roli na sportovním trhu. Od sezóny jaro-léto 2013 však začala připravovat i  rozsáhlou kolekci fashion obuvi – především pestrobarevné unisexové modely tenisek z pravé kůže. Top modelem nové kolekce je bota TENNIS 270 S H, která je inspirovaná nikdy nestárnoucí klasikou. Tato fashion bota v kotníčkovém provedení určená ke každodennímu nošení přebrala od svých sportovních vzorů to nejlepší: módní střih, stélku tlumící nárazy a podešev z odolné gumy. Pro svůj trendy look i vlastnosti je oblíbenou botou tanečníků disco dance a street dance, obouvají je např. takové popové ikony jako  Maroon 5, Mika, Skunk Anansie nebo český raper El Nino.
 
Soutěž „Vyfoť se a vyhraj boty Diadora!“
Všichni, kteří mají zájem o modely Diadora ve stylu street dance – konkrétně o modely LAREDO LOGO ve třech barevných variacích – se mohou zúčastnit soutěže, kterou při příležitosti DANCE LIFE TOUR 2013 vyhlásila společnost TERM, výhradní distributor značky Diadora pro ČR a SR. Stačí se originálně vyfotit s jakýmkoliv logem Diadora a získat na www.facebook.com/diadoraczech potřebné množství laiků.
 
Společnost TERM je v ČR a SR výhradním zástupcem například americké outdoorové obuvi Merrell a Teva, sportovní značky Mizuno a od roku 2010 také cyklistické značky Bianchi a sportovní Diadora. Loni TERM podepsal smlouvu o výhradní distribuci také se španělskou značku top fashion obuvi Xti a francouzskou značkou Glagla.  Kromě těchto nadnárodních značek TERM vyvíjí a distribuuje také značky vlastní (např. Peddy, Asylum či Navaho). Hranici prodeje jednoho miliónu párů za rok TERM poprvé překročil v roce 2006. Letos oslaví TERM 22 let od svého založení. Více na www.term.cz.