Právě se nacházíte:

Dívčí válka

I příští rok se můžete těšit na herce a hry Divadla Artur v Divadle Gong. Příjďte se pobavit a zasmát 11.2. 2014 v legendární komedii Dívčí válka. Představení začíná v 19:30, lístky možno zakoupit na www.kulturniportal.cz nebo na www.www.ticketportal.cz . Dále na pokladně Divadla Gong, Sokolská 191, 190 00, Praha 9 – 266311629, 284827562. Pro každého diváka bude připraven dárek.

Legendární komedie Františka Ringo Čecha Dívčí válka se za dobu své existence dočkala více než 3000 repríz. Nyní přichází v novém zpracování, které však ctí genialitu originálu, v novém mladém složení, v nových kostýmech, s novou scénou a hlavně s novou radostí a chutí!

Jiráskovy Staré pověsti české zná každý z nás. Ovšem ne všechno, co Alois Jirásek napsal, a co nás ve škole učili, musí být pravda! Úsměvný pohled do historie starých Čechů z pera Františka Ringo Čecha vyvrací zažité pověry a mýty a přináší nový pohled na notoricky známé události.

Režie: Jindra Kriegel

Hrají: Pavlína Mourková, Barbora Mottlová, Jindra Kriegel, Kristýna Podzimková, Václav Upír Krejčí, Miroslav Šimůnek, Petr Semerád a Aleš Říha.