Hotel Merrion nabízí pokoj pro osoby tělesně postižené

Design Merrion Hotel je situovaný v klidné části hlavního města Praha. Pražská čtvrť Žižkov je v blízkosti historického centra. Hotel Merrion nabízí k ubytování 20 pokojů a 1 apartmá. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, komfortně a elegantně zařízeny moderním italským design nábytkem. Do vybavení každého pokoje patří vana nebo sprcha s WC, vysoušeč vlasů, minibar, psací stůl, telefon s přímou volbou.

Design Merrion Hotel je situovaný v klidné části hlavního města Praha. Pražská čtvrť Žižkov je v blízkosti historického centra.

Ubytování
Hotel Merrion nabízí k ubytování 20 pokojů a 1 apartmá. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, komfortně a elegantně zařízeny moderním italským design nábytkem. Do vybavení každého pokoje patří vana nebo sprcha s WC, vysoušeč vlasů, minibar, psací stůl, telefon s přímou volbou.

Zdarma je k dispozici vysokorychlostní LAN Internet, osobní trezor pro notebook a jiné cennosti, satelitní TV, pay TV, klimatizace. Prostory jsou vybaveny detektory kouře a elektronickými zámky na magnetické karty. Na vyžádání hotel zařídí přistýlku na pokoj pro 3. osobu nebo dítě. Jeden z pokojů je speciálně vybaven zařízením pro osoby tělesným postižením.

Služby
Hotel Design Merrion je zabezpečen a kamerovým on line systémem, který je hlídán 24 hodin denně bezpečnostní agenturou. Veškeré veřejné prostory jsou pokryty WI-FI sítí. Pro vaše vozy jsou připravená místa v hotelové garáži nebo na parkovišti.

Hotelová recepce je v provozu 24 hodin denně a poskytne vám služby jako je praní prádla, směnárna, drobný prodej. Hotel Merrion vám zajistí taxi službu nebo zapůjčení vozidla. V případě zájmu zařídí také vstupenky na různé kulturní akce.

V případě konání firemních jednání, školení nebo tiskové konference má hotel připravené konferenční prostory. Místnost pojme přibližně 20-30 osob na sezení. Zajištěna je veškerá audiovizuální technika.

Restaurace a Bar
V ceně pokojů je zahrnuta snídaně, která se podává formou švédských stolů v zimní zahradě hotelu. V hotelu Merrion je mimo jiné hostům k dispozici lobby bar, který je otevřený non stop. Hotel Design Marrion dle vašich požadavků zajistí také cofeebreaky, rauty a jiné.

Okolí
V blízkém okolí hotelu se nacházejí nová business centra, restaurace a obchody. Do centra města se dostanete příjemnou procházkou od hotelu do 20 minut. Pouhých pár metrů se nachází zastávky autobusů a tramvají.

http://www.hotel-merrion-praha-3.az-ubytovani.net/