JAZYKOVÉ KURZY POD STROMEČEK - Praktický dárek, který udělá radost

Rádi byste letos nadělili vašim blízkým smysluplný dárek, který zároveň potěší? Přední jazyková škola Channel Crossings nabízí velký výběr jazykových kurzů, ze kterých si vybere každý.  

Cizí jazyky se učíme z nejrůznějších důvodů. Někdo se chce umět domluvit ve své oblíbené cizí zemi, jiný potřebuje vypilovat angličtinu nebo němčinu kvůli zaměstnání nebo škole, další potkal svou vysněnou lásku a její nebo jeho rodina nemluví česky. V některém z cizích jazyků si přeje zdokonalit se snad každý z nás. Otázka je, jestli a kdy se do toho dáme. Proč tedy nevyužít vánoční čas a nepodpořit v tomto přání naše blízké a přátele? Vánoční poukaz ke studiu některého z cizích jazyků je navíc originálním dárkem. 

„O vánoční vouchery je každý rok velký zájem. Umíme vystavit personalizované vouchery, které mohou být určeny buď přímo na vybraný kurz nebo na jakýkoliv jazykový kurz z naší nabídky v dané ceně,“ říká Vítězslav Bican, výkonný ředitel jazykové školy Channel Crossings. „Může se jednat o kurz, který probíhá v České republice nebo o pobytový kurz, který je spojen s návštěvou země, kde se jazyk používá. Student tak hned využije, co se naučí a snadněji si vše zapamatuje. Kromě kurzů určených pro dospělé nebo připravených speciálně pro děti a dospívající máme například i nabídku kurzů ušitou na míru pro manažery, které počítají i s doprovodem svých rodin a oblíbenými volnočasovými aktivitami.“ 
     
Zakoupit personalizovaný vánoční voucher je možné vystavit na počkání na obou pobočkách Channel Crossings v Praze. Podrobné informace o všech nabízených jazykových kurzech najdete na webových stránkách www.chc.cz.