Kapitánský kurz, projekční plocha a růžová sada se šampaňským

Další tipy (nejen) na vánoční dárky...  

Kapitánský kurz
Jsou vaši blízcí vášniví cestovatelé a mají rádi také dovolené na jachtě? Nadělte jim netradiční dárek v podobě kapitánského kurzu, po jehož absolvování získají mezinárodně uznávaný kapitánský průkaz a budou si tak moci pronajímat lodě bez kapitána a být na moři svým pánem. Vybírat můžete od začátečnických kurzů až po ty pokročilé. Širokou nabídku najdete na www.zindulka.cz

Projekční plocha, doma jako v kině
Projekční plocha Black Diamond Zero Edge dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou a zvyšuje kontrast obrazu až o 900 %. Dokonalou projekci tak lze uskutečnit kdekoliv a bez nutnosti složitého zatemňování místnosti. Díky těmto vlastnostem jsou projekční plochy Black Diamond mnohem výhodnější a levnější alternativou k LCD a plazmovým televizorům s úhlopříčkou nad 80". S projekcí na klasické bílé plátno či stěnu se pak nedají srovnat vůbec. Díky štíhlému rámu budou navíc vždy ladit s okolním interiérem.

Růžový dárkový box se šampaňským a stylovými šampuskami 
Dárková sada s růžovým šampaňským Lanson Rosé Label Brut, které je připraveno z odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier, má lososovou barvu s růžovými okraji. Vůně vína je delikátní a svěží, podpořena tóny červeného ovoce, zejména granátových jablek a růží. Chuť je jemná a ušlechtilá s dlouhým závěrem. 
K dostání v dárkovém balení s růžovými šampuskami za 1 679 Kč na www.global-wines.cz.