Když interiér žádá změnu…

… tak máte hned několik možností, jak svému domovu dát novou tvář. Jednou z nich je obklad stěn a případně i stropu pomocí originálních designových panelů.  

Možností obložení stěn je samozřejmě mnohem víc. V koupelnách nebo na WC jsou stále oblíbené tradiční keramické dlaždice. V rekreačních objektech a na chalupách se s oblibou používají klasické dřevěné palubky. Ovšem pokud hledáte originalitu a luxus, tak sáhnete určitě po něčem jiném. Právě pro Vás jsou určené nástěnné panely od norské skupiny Byggma Group, které představují skandinávskou kvalitu a dokonalý styl. Vybrat si můžete z několika typů desek. 

Pro renovaci koupelen a kuchyní jsou ideální voděodolné nástěnné panely z modelové řady FIBO-TRESPO. Jedná se o sedmivrstvou voděodolnou překližku s oboustrannou povrchovou úpravou, která odolá přímému působení vody i vyšším teplotám. Díky unikátnímu spojovacímu systému Aqualock nedochází k pronikání vody do konstrukce a tím vzniku plísní.

Panely HUNTONIT jsou vhodné pro finální úpravu stěn a stropů. Montáž zvládne každý a lze je připevnit buď přímo na stávající stěnu nebo na podkladové rámy. Oproti sádrokartonu mají tu výhodu, že odpadá tmelení a broušení podkladu, penetrace a finální nátěr. 

Modelová řada FORESTIA nabízí ekonomicky nejpříznivější interiérové panely pro finální úpravy interiérů. Jedná se o dřevotřískovou desku potaženou ekologickou folií. Povrch lze snadno přetřít jinou akrylátovou barvou podle svých představ. A potrpíte-li si opravdu na originalitu, lze si pořídit panely s vinylovou nebo papírovou tapetou. 

Fantazii se meze nekladou a z Vašeho obýváku nebo ložnice snadno a rychle vykouzlíte prostor, který Vám budou návštěvy závidět.

www.interiordoors.cz
obchod@interiordoors.cz
tel: 725 955 318