Luxusní a maximálně vybavená vířivka PUERLA NEW GENERATION v kategorii pro 3 osoby

Jedna z neoblíbenějších vířivých van v kategorii pro 3 osoby s luxusním názvem PUERLA byla v roce 2013 uvedena na evropský trh jako naprostý unikát svého segmentu.

Filosofie této vířivky zásadním způsobem zohledňuje jednoduchost, špičkovou a v určitých ohledech unikátní systém vodní a tlakové masáže s maximálním ohledem na vnitřní komfort a prostor každé dispozice. Vnitřní dispozice nabízí zcela odlišná masážní sedátka s novinkovým systémem trapézové a krční masáže, bezpříkladný systém masáže celého těla včetně super tryskové systému s hloubkovou masáží lýtek, chodidel a boční masáže hýžďového svalstva. Vířivku PUERLA je v novém generačním modelu ve svém paketu vybavena již do maximální úrovně s možností rozšíření o dodatečnou technologii jako může být solizační technologie, automatika dávkování například bezchlórové technologie či slané vody. Naprostou novinkou na českém trhu byla představena patentová technologie v oblasti vodní terapie MicroSilk®  která je k osobnímu vyzkoušení u exkluzivního zástupce společnosti SPA STUDIO s.r.o. a jako vůbec první technologie svého druhu nainstalována v České republice a právě v tomto modelu PUERLA.

Vedle tohoto modelu je v živé expozici spatřit další vířivé vany z kategorie od nejměnšího modelu LARA MINI až po královské modely SWIM SPA.

Vířivka PUERLA je nejmodernější a nejvybavenější model ve své třídě, který prodejce doporučuje všem náročným klientům a popřípadě s omezením na prostor. Možnosti využití jsou nezměrné a díky své kompaktnosti je možné vířivku umístit i do vnitřních prostorů, na terasy bytů či rodinných donů atd.   

Vířivku Puerla si může každý zákazník přijít vyzkoušet na adrese Bolívarova 2059/26 169 00 Praha 6 v pražském  nebo ostravském showroomu společnosti SPA Studio s.r.o.