Masopustní oslavy pokračovaly v pondělí v kině Aero

Po masopustním víkendu pokračovaly oslavy i v pondělí 20. února v kině Aero. Program v žižkovském artovém biografu byl věnován malým i velkým návštěvníkům.

Odpoledne byl připraven program pro děti, pro které se promítalo pásmo filmových pohádek. Dětí s rodiči se sešlo hodně – téměř všechna místa v promítacím sále byla zaplněna. Po animovaných hitech Jak si pejsek s kočičkou dělali dort, Krtek a karneval nebo Štaflík a Špagetka pokračoval program ve foyer kina, kde se představilo historické loutkové divadlo a skupina seniorloutkoherců z Remedia s pohádkou Jak kašpárek s princeznou zachránili království.

Odpolední program pokračoval promítáním nejnovějšího filmu Heleny Třeštíkové Soukromý vesmír. Na zvýhodněnou projekci časosběrného dokumentu, který sleduje 35 let života jedné české rodiny, se sešel téměř plný sál. Foyer kina se okolo sedmé brzo zaplnil, velmi různorodé publikum – od studentů pod důchodce si pochutnávalo na masopustním občerstvení a očekávalo zlatý hřeb večera kapelu Koza na útesu s veselými, židovským folklorem inspirovanými písničkami, které program zakončily.

www.praha3.cz