Právě se nacházíte:

Nabídka ojetých vozů

Autobazar Duo není na trhu ojetých vozidel žádným nováčkem, zabývá se nákupem a prodejem ojetých vozidel již od roku 1996. Pracuje u nás 5 stálých zaměstnanců.Naším krédem je nabízet zákazníkům takové vozy a služby, aby se příště obrátili opět na nás. V rámci zkvalitnění naších služeb inzerujeme aktuální nabídku autobazaru na našich internetových stránkách.

Autobazar Duo není na trhu ojetých vozidel žádným nováčkem, zabývá se nákupem a prodejem ojetých vozidel již od roku 1996. Pracuje u nás 5 stálých zaměstnanců.
Naším krédem je nabízet zákazníkům takové vozy a služby, aby se příště obrátili opět na nás. V rámci zkvalitnění naších služeb inzerujeme aktuální nabídku autobazaru na našich internetových stránkách.
Naši zákazníci si mohou vybrat i formu úhrady - hotově, leasing, spotřebitelský úvěr. V případě leasingových smluv je naším smluvním partnerem GE Money,a.s., Škofin,a.s.. Pro formy půjček spolupracujeme s bankovním domem Českou spořitelnou, a.s.. Pokud máte oblíbený jiný finanční ústav není problém se dohodnout na profinancování Vámi určenou firmou.
Součástí prodeje automobilů je i možnost uzavřít smlouvu o povinném ručení nebo havarijní pojištění. Naši akreditovaní zaměstnanci mají oprávnění uzavírat pojistné smlouvy pro Českou pojišťovnu.
Zákazníci, kteří mají zájem automobil prodat neplatí u nás žádné poplatky za stání. Naše provize z prodeje činí 3%. Váš vůz bude bezplatně zveřejněn na našich internetových stránkách. Nabízíme také možnost přímého výkupu Vašeho vozu nebo použití jako protiúčtu při koupi jiného. Vyřídíme za Vás převod v registru vozidel a přebíráme plnou odpovědnost za technický stav vozu.
Náš autobazar je střežen ostrahou, ale zároveň pojištěn proti krádeži, vandalismu i živelným pohromám.