Nabízíme dioptrické a sluneční brýle

Firma byla založena v roce 1991. Zabývá maloobchodem a velkoobchodem – vývozem a dovozem v oblasti oční optiky. V současné době provozuje svoji činnost v očních optikách, na těchto adresách:

Firma byla založena v roce 1991. Zabývá maloobchodem a velkoobchodem – vývozem a dovozem v oblasti oční optiky. V současné době provozuje svoji činnost v očních optikách, na těchto adresách:

    » Praha 1, Celetná 38
    » Praha 1, Na příkopě 25
    » Praha 1, Jungmannovo nám. 1
    » Praha 1, OC Palladium
    » Praha 1, Malé náměstí 11
    » Praha 2, Ječná 6
    » Praha 2, Bělehradská 102
    » Praha 3, Palác Flóra
    » Praha 4, Centrum Chodov
    » Praha 5, Obchodní centrum Nový Smíchov
    » Praha 5, Metropole Zličín
    » Praha 9, Centrum Černý Most
    » Praha 10, Europark – Štěrboholy
    » Praha - Průhonice, NC Hypernova - Průhonice
    » Brno, Masarykova 32
    » Liberec, OC Forum Liberec, Soukenné náměstí 669/2a
    » Plzeň, Hypermarket Globus Plzeň
    » Ostrava, Hypermarket Globus Ostrava
    » Hradec Králové, OC Atrium Hradec Králové
    » Ústí nad Labem, Fórum Ústí nad Labem

Všechny prodejny jsou exkluzivně vybaveny a zabývají se prodejem a zhotovováním brýlí a též nejmodernějším způsobem korekce zrakových vad - aplikací kontaktních čoček, to vše v rámci služby „expres servis“ do 1 hodiny.

Společnost provádí přímý nákup v různých zemích, např. Francii, Itálii, Německu a Anglii, pro Prahu zajišťuje v rámci exkluzivity prodej zboží značek Cartier, Chanel, Bvlgari, Palzileri atd. Ve svých prodejnách poskytuje největší možný výběr, nabízí sluneční brýle a dioptrické obruby dalších značek: RayBan, Porsche, Dolce Gabanna, Prada, Versace, Calvin Klein, Fendi a mnoha jiných.

Součástí prodejen oční optiky jsou laboratoře (dílny) vybavené nejmodernějšími stroji pro zpracování zakázek a refrakční centra, kde oční lékaři a optometristi vyšetřují zrak uživatelů brýlí pro dokonalou nápravu (korekci) oční vady pomocí brýlí nebo kontaktních čoček, které zde aplikují.

Na každé z prodejen je k dispozici 6000 jiných, odlišných modelů dioptrických a slunečních brýlí. Sortiment kontaktních čoček je složen ze zboží předních světových výrobců. V nabídce dioptrických skel převažuje kvalitní zboží německé firmy Zeiss.

Firma zaměstnává 205 pracovníků, převážně odborníků – očních optiků, optometristů a očních lékařů.

http://www.eiffeloptic.cz