Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Navštivte masážní a relaxační centrum

27. 05 2010 | Dotek ve formě masáže nejen uvolňuje a dodává sílu nemocnému nebo unavenému tělu, ale masáž předává také teplo, masáž poskytuje pocit jistoty a sebeúcty. Když masáž doplníme účinky esenciálních olejů, pak hýčkáme všechny stránky své bytosti.

Dotek ve formě masáže nejen uvolňuje a dodává sílu nemocnému nebo unavenému tělu, ale masáž předává také teplo, masáž poskytuje pocit jistoty a sebeúcty. Když masáž doplníme účinky esenciálních olejů, pak hýčkáme všechny stránky své bytosti.

Význam masáže je obrovský. Masáž ovlivňuje celkový stav organismu, a to jak tělesný, tak duševní. Účinek masáže na tělesnou stránku se projevuje na pokožce urychleným odstraňováním povrchových, zrohovatělých vrstev kůže, podstatným zvýšením výživy kožních buněk a masáž zlepšuje jejich činnosti.

V našem masážním a relaxačním studiu - Praha 3 používáme pro masáž kvalitní oleje, a proto se pokožka po masáži stává vláčnou, pevnější, pružnější a tím zpomaluje tvorbu vrásek.

Při masáži dochází v tkáních rozšířením tepének a žilek ke zvýšení prokrvení doprovázeném zčervenáním masírované oblasti.

Zřejmým je účinek masáže na ztuhlá místa svalové tkáně. Při naprostém uvolnění svalu a pravidelné masáži lze takové zatvrdliny odstranit. Podráždění nervových zakončení masáží vzniká ve svalech důležitý účinek, kterým je zlepšení výživy svalu.
Masáž působí i na soustavu nervovou. Lehce prováděná masáž má uklidňující účinky, na rozdíl od masáže rychlejší a silnější, která působí dráždivě a povzbudivě.
Masáž také spouští uvolňování neurohormonů „dobré nálady“, které zase stimulují obranyschopnost těla.

Velký přínos masáže může potvrdit televizní a rozhlasový moderátor Jiří Svoboda, který pravidelně navštěvuje naši provozovnu Masáže Praha 3.

Masážní a relaxační centrum vede Petr Lacina, který se naučil masáže a ozdravné techniky nejvíce od Borise Tichanovského www.tibetska-medicina.cz, ale absolvoval i další školy, zaměřené na ozdravení organismu. Prošel zasvěcením do třech stupňů reiki a v roce 2008 byl zasvěcen na Mistra reiki. Od roku 2010 zasvěcuje do všech stupňů reiki.

V roce 2009 dokončil školu reflexní terapie www.patakyovi.cz.

K ozdravení těla nepoužívá jen masáže a ozdravné techniky, ale hodně se věnuje aktivnímu pohybu. Proto od roku 2006 vede ze svým týmem instruktorů pravidelné kurzy bojového umění Taj-czy cjuaň 24 forem ve stylu ČCHEŇ. K bojovému umění přidal od roku 2010 pořádat pravidelné kurzy cvičení na ozdravení páteře a kloubu v těle.
Začal se také aktivně věnovat charitě. Stal se členem klubu www.pohoda-help.cz. Organizaci, která pomáhá lidem s mentálním a kombinovaným postižením.

Cvičí pravidelně jogu u výborné cvičitelky jogy Mileny Rakové www.iyengar.cz.

K masážím používáme výrobky Epam, které také klientům nabízíme ke zlepšení zdravotního stavu.

Kontakt na naši masérnu: Čáslavská 1, Praha 3, Královské Vinohrady, e-mail: petrlacina@tiscali.cz, telefon: 776 302 545

Připravil pro Vás tým odborníků, kteří udělají vše pro Vaše zdraví a duševní pohodu.

 

Diskuse

Čtěte více

Lidé se během lockdownu naučili řešit své záležitosti online

Za poslední rok došlo v Česku k výraznému nárůstu počtu nově založených datových schránek, díky kterým je možné řešit komunikaci s úřady elektronickou formou. Na situaci se přitom výrazně ...

Jablonec je připravený k plošné přednostní vakcinaci seniorů v domech s pečovatelskou službou

Poněkud nečekaná, ale vítaná výzva Libereckého kraje adresovaná jeho obcím a městům skýtá možnost přednostně očkovat proti covid-19 i klienty domů s pečovatelskou službou (DPS). Že jde skutečně o ...

Moderní kancelářské budovy jsou zelené a nabité technologiemi

Budoucnost kancelářských budov je v ekologii a moderních technologiích. Mají zelené střechy i fasády a chytrá řešení pomáhají větrání, udržování ideálního vnitřního klimatu či využívání ...

Pozor na těkavé organické látky v domácnosti! JRD radí, jak s nimi účinně bojovat

Vlivem koronavirové pandemie trávíme doma mnohem víc času, než tomu bývalo dříve. Při vzdělávání či práci z domova jsme sice lépe chráněni před nemocí COVID-19, hrozí nám však jiná rizika: těkavé ...

Suchá pára, účinná a ekologická alternativa chemického čištění, je stále žádanější

Druhá vlna koronaviru v České republice je velkou komplikací pro mnoho výrobních podniků i firem z dalších odvětví. Mnoho z nich nemůže své pracovníky přemístit na home office a musí tak zajistit ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO