Novinka ve zdravém opalování!!!

Už Vás nebaví několikrát týdně chodit na solárko? Vadí Vám nepříjemný pach po aplikaci? Vaše opálení není rovnoměrné? A co zdravá pokožka? V soláriích se jí nedočkáte. Ale nezoufejte! Kosmetická firma Proocative Beauty v Praze, jediná v celé ČR,  nabízí unikátní metodu zdravého, prospěšného a bezpochyby nejmodernějšího opálení na světě. 

Opálení se aplikuje sprchou v automatické kabině Pro-B, kde se pomocí tekutiny, která má příjemnou vůni, nelepí, neobsahuje žádné parabeny ani umělá barviva naopak má anti-age složení, které příznivě působí na pokožku a zanechává ji krásně hebkou a vyživenou. Při aplikaci nehrozí  vdechnutí tekutiny jako u konkurenčních systémů. Žádaného opálení dosáhnete již po první aplikaci během několika hodin. Díky infračervenému světlu, které je součástí kabiny Pro-B navíc pomáháte sami sobě (zlepšení imunitního systému, detoxikace těla, odstranění celulitidy, hubnutí). Samoopalovací novinka je vhodná pro všechny nadšence opalování bez výjimky, kteří běžná solária navštívit nemohou nebo se neopálí na sluníčku!  Samotný proces trvající necelých 5 minut je výsledkem dokonalého  opálení a vyrovná se 5-ti návštěvám v soláriu. Ale bez UV záření a bez zdravotního rizika.  

Zavítejte na stránky www.provocative-beauty.cz a objednejte si bronzovou spršku nebo navštivte salon Provocative Beauty a můžete hned provokovat svým opálením ve svém okolí.