Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Omítka, která se odlomila z domu, zranila ročního chlapce

2. 10 2012 | V Milešovské ulici v pražských Vinohradech včera odpoledne spadla z jednoho domů omítka na kočárek s dítětem. Na policejním webu o tom informovala pražská policejní mluvčí Eva Kropáčová. Roční chlapec utrpěl lehké zranění.

V Milešovské ulici v pražských Vinohradech včera odpoledne spadla z jednoho domů omítka na kočárek s dítětem. Na policejním webu o tom informovala pražská policejní mluvčí Eva Kropáčová. Roční chlapec utrpěl lehké zranění. Policisté na místě zjistili, že obložení z fasády několikapatrového domu spadlo přímo na kočárek, s kterým procházela maminka po chodníku.

"Naštěstí omítka nezasáhla dítě přímo, ale až po odrazu. Chlapec utrpěl lehké zranění, na místě ho ošetřil lékař, a poté byl preventivně převezen do nemocnice," sdělila ČTK mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová.

Kriminalisté nyní zjišťují, kdo je odpovědný za stav a údržbu domu. V případě prokázání viny pachateli za obecné ohrožení hrozí až osmileté vězení. Zbytek obložení domu pro jistotu odstranili hasiči.
 
zdroj: ČTK

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO