Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Penzijní fond Komerční banky: správná volba pro stárnutí s jistotou

31. 10 2011 | Říká se, že optimismus přináší věčné mládí. Kdo nechce spoléhat jen na svůj optimismus a přeci jen počítá s tím, že jednou do penze odejde, neměl by zapomenout na penzijní připojištění. 

V Penzijním fondu Komerční banky můžete získat ke svým úsporám státní příspěvky, daňové úspory, slevovou kartu Sphere nebo zvýhodněné lázeňské pobyty a služby v rámci Relaxačního programu PF KB.

Penzijní fond Komerční banky (PF KB) působí na českém trhu od roku 1994. Je 100% dceřinou společností Komerční banky a patří do skupiny Société Générale, jedné z největších finančních skupin v eurozóně. Posláním Penzijního fondu Komerční banky je spravovat prostředky účastníků podle podmínek zákona o penzijním připojištění a zajistit přijatelnou úroveň jejich zhodnocení při maximální bezpečnosti v jejich investování. 
 
Penzijní připojištění u PF KB představuje výhodnou a velmi bezpečnou cestu, jak spořit na důchodový věk. K vašemu příspěvku dostanete každý měsíc státní příspěvek až 150 korun, může vám přispívat zaměstnavatel, získáte podíly na zisku penzijního fondu a vy i váš zaměstnavatel si otevřete cestu k velmi zajímavým daňovým zvýhodněním.
 
Státní podpora až 1 800 Kč za rok, možnost čerpat daňové úspory, příspěvek zaměstnavatele a průměrné zhodnocení příspěvků účastníků, které dosáhlo v Penzijním fondu Komerční banky za posledních 10 let 3 % p. a, činí z penzijního připojištění výhodnější produkt, než je řada jiných investičních instrumentů s výrazně vyšším rizikem. Díky penzijnímu připojištění si můžete navíc každý rok odečíst z daňového základu až 12 000 Kč.
 
Buďte nároční - volte Penzijní fond Komerční banky!
 
V PF KB získáte nejen výhodnou a bezpečnou možnost spořit na dobu důchodového věku. Každý účastník fondu získá také oblíbenou kartu Sphere, která přináší až 30% slevy na nákup u vybraných partnerů ve více než 7 500 obchodech po celé ČR. Život ulehčí také on-line přístup k účtu účastníka přes internet, díky kterému lehce zkontrolujete připsané platby, vytisknete aktuální výpisy, elektronickou cestou provedete změny ve smlouvě nebo si vypočítáte konkrétní výši vybrané dávky.
 
Novinkou je Relaxační program PF KB. Díky unikátní spolupráci s kvalitními hotely a penziony nabízí svým klientům PF KB zvýhodněné lázeňské služby a rekreační pobyty Mariánských Lázních, Lázních Bohdaneč, Lázních Velichovky nebo v horských hotelech v Krkonoších a na Valašsku.
 
„Váš soused na Praze 3“ patří k největším a nejvýznamnějším penzijním fondům na českém trhu. Dlouhodobě si udržuje pozici čtvrtého největšího penzijního fondu v ČR z hlediska počtu klientů i z hlediska objemu spravovaných aktiv. Od prvního klienta, který podepsal s PF KB smlouvu o penzijním připojištění v roce 1994, provedlo stejnou volbu během následujících 16 let řádově dalších 500 tisíc klientů. Také objem spravovaných aktiv každoročně roste - naposledy v roce 2009 meziročně o téměř 6 % na 27 miliard Kč.
 
Smlouvu o penzijním připojištění s Penzijním fondem Komerční banky můžete uzavřít na kterékoli z takřka čtyř stovek poboček Komerční banky, ve 150 pobočkách a u téměř 1600 obchodníků Modré pyramidy stavební spořitelny nebo u některého z externích smluvních partnerů fondu. 
 
Pohodlná cesta ke smlouvě o penzijním připojištění vede také přes internetové stránky http://www.pfkb.cz nebo přes bezplatnou linku 800 111 055. 
 

Diskuse

Čtěte více

Jak financovat koupi nemovitosti, když jejich ceny nadále rostou?

V roce 2020 byla kromě potřeby vlastní střechy nad hlavou jedním z hlavních motivů pro nákup nemovitosti snaha bezpečně uložit úspory a zároveň se projevil nadstandardní nárůst zájmu o rekreační ...

Lidé se během lockdownu naučili řešit své záležitosti online

Za poslední rok došlo v Česku k výraznému nárůstu počtu nově založených datových schránek, díky kterým je možné řešit komunikaci s úřady elektronickou formou. Na situaci se přitom výrazně ...

Jablonec je připravený k plošné přednostní vakcinaci seniorů v domech s pečovatelskou službou

Poněkud nečekaná, ale vítaná výzva Libereckého kraje adresovaná jeho obcím a městům skýtá možnost přednostně očkovat proti covid-19 i klienty domů s pečovatelskou službou (DPS). Že jde skutečně o ...

Moderní kancelářské budovy jsou zelené a nabité technologiemi

Budoucnost kancelářských budov je v ekologii a moderních technologiích. Mají zelené střechy i fasády a chytrá řešení pomáhají větrání, udržování ideálního vnitřního klimatu či využívání ...

Pozor na těkavé organické látky v domácnosti! JRD radí, jak s nimi účinně bojovat

Vlivem koronavirové pandemie trávíme doma mnohem víc času, než tomu bývalo dříve. Při vzdělávání či práci z domova jsme sice lépe chráněni před nemocí COVID-19, hrozí nám však jiná rizika: těkavé ...

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO