Sexuological Bodywork - cesta za poznáním vlastního těla

Sexuological Bodywork neboli sexuologická práce s tělem je souhrn metod a technik, které vám pomůžou navrátit se ke svému tělu a využívat svou intimitu a tělesné prožívání naplno.   

V dnešní uspěchané době lidé v sobě potlačují svou sexualitu, nejsou uvolnění, a tak nemohou ani pořádně poznat a pochopit sebe sama. Cílem SBW je odbourat všechny tyto bariéry a dosáhnout duševní a tělesné harmonie.

Sexuological bodywork vám může pomoct pro:

- lepší porozumění s partnerem nejen v sexuální oblasti
- přijetí sebe sama a vlastního těla (sebeúcta, pochopení vlastního těla)
- lepší uvolnění při sexu
- odstranění bolestí při sexu
- odstranění fyzických i psychických bloků
- odbourání traumatických stavů z minulosti
- ovládání erekce
- ventilování sexuálního napětí
- zvýšení vitality a radosti

Sezení sexuological bodywork je vhodné pro muže, ženy i páry. Každé sezení je individuální záležitostí. Vždy záleží na konkrétních potřebách klientů. Od toho se odvíjí i druh sezení, které může být formou rozhovoru, práce s dechem, sledování videa či obrazového materiálu nebo práce s tělem. Velmi oblíbená je také kombinace sezení sexuological bodywork s tantrickou masáží.

Sezení SBW probíhají v našem Tantra centru, které se nachází na adrese Kubelíkova 3, Praha 3, Žižkov. Pokud byste se rádi objednali nebo na něco zeptali, zavolejte nám na telefonní číslo +420 773 152 138. Rádi se vám budeme věnovat.