Právě se nacházíte:

Smyslné hrátky

6. 08 2013 | Deprese, stres nebo obyčejná únava. Všechny tyto neduhy většinou zaháníme prášky. Mnohdy přitom může pomoci vydatná regenerace. Jednou takovou může být například SMYSLNÁ EROTICKÁ MASÁŽ, která povzbudí všechny vaše smysly a dodá vám energii do příštích dnů.

Erotická masáž není jen pouhé zpestření intimního života, a rozhodně nejde o moderní zábavu. Její kořeny sahají až do staré Indie.
Přesto jí lidé pozornost příliš nevěnují. Erotická masáž je nástupkyní tantrické masáže a je považována za velmi efektivní terapii srovnatelnou s tím nejlepším, co medicína vůbec objevila. Zabývá se tělesnou stimulací erotogenních zón 
včetně stimulace genitální a v lékařské sexuologii je považována za speciální léčebný postup tzv. sexoterapii.
V celosvětových sexuologických fórech ji dokonce připisují příznivé účinky zejména v léčbě sexuálních potížích, v případech předčasné ejakulace a zejména erektilních poruch.
 
POMOZTE SI OD BOLESTI I STRESU
Jaké vás tedy čeká uvolnění a co od takové erotické masáže můžete očekávat? V salonu najdete všechno, co potřebujete k tomu, abyste si vychutnali odpočinek spojený se somatickou a psychickou relaxací. Buďte si také jisti, že každá erotická masáž bude šitá na míru vašim potřebám a fantazii. Specifickou součástí je pak manuální stimulace erotogenních zón těla přizpůsobená individuálním potřebám klienta. Masáž je prováděna v luxusním a čistém prostředí a je spojena se sprchováním nebo společnou koupelí ve vířivé vaně typu jacuzzi. Samotná masáž je pak prováděna školenou masérkou s tím, že při somatické stimulaci jsou vyloučeny všechny kontakty tělesných sliznic nebo výměna tělesných tekutin včetně pohlavního orálního, vaginálního či análního pohlavního styku. Pozitivní účinek vířivé koupele a masáže na lidský organismus napomáhá dosažení celkové harmonie osobnosti po stránce fyzické, psychické i emocionální. Hydroterapie - neboli vodoléčba a tělesná masáž patří mezi metody využívané také k doplnění běžných způsobů léčení a stává se přirozeným prostředkem v péči o zdraví. 
 
DOPORUČUJÍ JI I EXPERTI
„V souladu s poznatky lékařské vědy v oblasti sexuologie je možno erotickou masáž hodnotit jako účinnou zdravotní proceduru. Zručná a školená masérka umí často vyléčit sexuální potíže lépe než drahé léky,“ potvrzuje známý sexuolog a soudní znalec v oboru zdravotnictví MUDr. Radim Uzel. Ten zároveň kladně hodnotí i příznivý vliv těchto masáží v případech tělesně postižených lidí nebo osob znevýhodněných při navazování párových kontaktů. Není ale jediný, kdo tento způsob relaxace doporučuje. Souhlasí s ním i přední český psycholog PhDr. Ivan Douda. Erotická masáž v kultivované podobě s vysokou profesionalitou podle něj pomáhá uvolnění, optimismu a vstřícnosti v lidských vztazích. Vede také k lepšímu duševnímu i fyzickému zdraví či ke zvýšené fyzické i pracovní výkonnosti. „Jako psychoterapeut s více než 40ti letou praxí práce s lidmi mohu erotické masáže pouze doporučit,“ dodává Douda. Pokud jste se tedy až doposud bránili pravidelné návštěvě erotické masáže, věřte, že tento druh relaxace vás pohltí a nadchne. 
 
Erotické masáže s prověřenou praxí a dlouholetou tradicí najdete na www.eroticmassage.cz

 

Speciály