Snižujeme ceny autodílů až o 30%!!!

Internetový obchod autodily-mihalik.cz, který se specializuje na prodej poloos a tyčí poloos pro veškeré osobní a užitkové vozy, razantně snížil ceny ve svém sortimentu.

Slevy se týkají především poloos pro vozy značek Citroen, Peugeot, nebo Renault, ale také například pro vozy Škoda. Navštivte náš obchod na www.autodily-mihalik.cz, kde najdete i širokou paletu dalších produktů, jako jsou tyče poloos, příslušenství a autodoplňky.

Specialitou je potom nabídka tyčí poloos pro Nissan za bezkonkurenční ceny, které začínají již na 2 000 Kč bez DPH. Akční nabídky, ale i další zboží najdete nyní také na stránkách www.autodily-mihalik.cz. Novinkou, která potěší zejména obyvatele hlavního města, je rozvoz zboží po Praze zdarma. Více informací najdete na http://www.autodily-skladem.cz/clanky/doprava-a-platby.

Naše společnost působí na českém trhu od roku 2005 a za dobu své existence se vyprofilovala jako jeden z předních specialistů na nové i repasované poloosy u nás. Při kontaktu se zákazníkem dbáme na profesionální přístup, který vychází z mnohaleté zkušenosti v oblasti prodeje tohoto sortimentu.
V současné době dodáváme jedny z nejkvalitnějších a nejlevnějších autodílů na český i slovenský trh.