SodaStream dbá na pitný režim a vyráží do ulic

Značka SodaStream přichází s unikátním projektem SodaKára, během léta nabízí ve vybraných lokacích zdarma osvěžující perlivou vodu. 

Značka SodaStream, světová jednička ve výrobě a distribuci výrobníků perlivé vody, přichází s originálním letním projektem. Ve vybraných místech bude ze speciálního vozidla Piagio - tzv. SodaKára - zdarma nabízet kolemjdoucím perlivou vodu. 

Během letní roadshow se Sodakára objeví na koupalištích, náplavce, farmářských trzích, stanicích metra, u obchodních center, na Ladronce. Dbát na pitný režim bude ale také na festivalu Pigyáda a Paráda festu 27. 8. 

„Z dlouholetých průzkumů je zřejmé, že Češi stále milují bublinky. V podobě čisté perlivé vody proti nim nenamítají ani lékaři, proto jim chceme naší kampaní připomenout, že cesta k letnímu osvěžení nemusí vést přes supermarket. Konečně, nejkvalitnější voda nám teče přímo doma z kohoutku,“ vysvětluje Michal Panis, product & brand manager značky SodaStream v ČR.

Cílem kampaně je poukázat na to, že zdravý pitný režim se pomocí tohoto jednoduchého systému dá zvládnout i ekologicky a v pohodlí domova. Zájemci mohou ochutnat čistou perlivou vodu, případně její varianty dochucené čerstvým ovocem nebo originálními sirupy SodaStream.