Soutěž amatérských skupin jde do finále

Skutečná liga, soutěž pro hudební skupiny, vyjela na svou poslední štaci. V pražském klubu Nová Chmelnice se odehraje velké finále, kde se rozhodne o absolutním vítězi.

Skutečná liga je unikátní soutěží amatérských hudebních skupin. Má za sebou stovku odehraných koncertů a devítiletou tradici. Těšit se můžete na živé koncerty kapel, které prošly trnitou cestou a dostaly se až do finále. O správnost výsledku se nemusíte bát. V porotě zasedají přední hudební odborníci a známé osobnosti nejen z hudebního průmyslu.
Dva vítěze známe už dnes. V kategorii návštevníků serveru spojujícího třídení odpadu a hudbu, samosebou.cz, zvítězila brněnská skupina Wolfarian. Reservoar Dogz, také z Brna, se umístila na první pozici v kategorii Junior.
V průběhu večera se můžete těšit na kapelu Koblížci, která vyhrála v kategorii Objev roku 2012 a jsou držitelé Slavíka. Jejich akustický koncert bude vystoupením, od kterého se hodně očekává.
Doražte 7. prosince do klubu Nová Chmelnice, se sídlem na Praze 3, a užijte si skvělé koncerty. Přijďte podpořit mladé talenty a zapařte si v kotli. Brány klubu se otevírají v 14:30.