Taťána Gregor Brzobohatá (dříve Kuchařová) vystoupí na konerenci Equal Pay Day - ŽENY SOBĚ

Taťánu každý zná jako jedinou českou vítězku Miss World, kterou se stala v roce 2006. To ale není jediné, čím se může pyšnit. Díky získanému titulu se jí totiž o 2 roky později podařilo založit skvělou nadaci Krása pomoci, ve které je předsedkyní správní rady.  

Její nadace pomáhá seniorům a zvyšuje povědomí o stárnutí populace a demografických změnách, a právě tento rok nadace oslaví již 10 let fungování. Během těchto 10 let stihli rozdělit mezi různé neziskové organizace pomáhající seniorům přes 30 miliónů korun, podpořili programy domácí péče o seniory a dobrovolnické programy a rozjeli vlastní projekt Doma bez obav, ve kterém se snaží o to, aby každý senior mohl žít doma a důstojně, co nejdéle je to možné. V rámci dobrovolnických programů propojili stovky dvojic senior-dobrovolník, čímž podpořili mezigenerační pochopení a zároveň pomohli osamělým seniorům. V roce 2015 se Taťána zúčastnila zasedání Komise pro sociální rozvoj OSN v New Yorku, kde měla jako první zástupce české neziskové organizace možnost prezentovat činnost nadace a upozornit na téma stárnutí populace. Později také navštívila zasedání pracovní skupiny Evropské hospodářské komise OSN o stárnutí v Ženevě. V roce 2017 prezentovala na půdě OSN v New Yorku, společně s místopředsedou vlády a ministrem životního prostředí Richardem Brabcem a zástupcem soukromého sektoru Robinem Dufkem to, jak Česká republika naplňuje 17 cílů udržitelného rozvoje (SDGs), a jak vnímá svoji budoucnost v roce 2030.
 
Nadace Krása pomoci a Taťána toho dokázaly už opravdu spoustu, a i proto si myslíme, že se máte opravdu na co těšit. Taťána totiž vystoupí na Konferenci Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ, která proběhne již 13. 4. 2018. Účastnicím by chtěla vzkázat, že jí bude velkou ctí být celé akce součástí. Myslí si, že podobné akce jsou velmi důležité pro posílení sebevědomí žen, které ráda podporuje, protože věří, že ženská síla pomůže změnit svět k lepšímu. Proto si Taťánu nenechte ujít a společně s ní se na Vás budeme těšit.