V Holešovicích mezi Výstavištěm a nádražím nepojedou týden tramvaje

25. 11 2018 | Na cestující pražskými tramvajemi čekají další dopravní komplikace, tentokrát v Holešovicích. Od pondělí 26. listopadu (přibližně od 0.30 hodin) do pondělí 3. prosince 2018 (přibližně 0.30 hodin) bude obousměrně přerušen tramvajový provoz v úseku Výstaviště Holešovice – Nádraží Holešovice. Uzavírku si vyžádá oprava kolejí v ulici U Výstaviště a dotkne se linek 6, 12, 17, 93 a 94. 

Linky číslo 6 a 94 budou v úseku Strossmayerovo náměstí – Maniny odkloněny přes zastávky Vltavská a Pražská tržnice. "Dvanáctka" bude ve směru od Sídliště Barrandov ze zastávky Nádraží Holešovice odkloněna přes zastávky Trojská, Ke Stírce a Kobylisy do obratiště Vozovna Kobylisy, kde bude ukončena. Všechny spoje s číslem 17 pojedou v trase Levského – Výstaviště Holešovice. Linka číslo 93 bude v úseku Strossmayerovo náměstí – Nádraží Holešovice odkloněna přes zastávky Vltavská, Dělnická a Ortenovo náměstí.

V denním provozu bude zavedena linka číslo 37, která zajistí náhradní dopravu v oblasti Holešovic. Pojede v trase Výstaviště Holešovice – Strossmayerovo náměstí – Vltavská – Dělnická – Ortenovo náměstí – Nádraží Holešovice – Ke Stírce – Kobylisy – Vozovna Kobylisy (provoz v úseku Kobylisy – Vozovna Kobylisy v pracovní dny přibližně od 6.00 hodin do 19.30 hodin).
 

 
.

Speciály

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO