V rezidenci primátora byl předán výtěžek z charitativního bazaru v hodnotě 450 tisíc korun

Akci podpořila radní Aleksandra Udženija  a další osobnosti veřejného života. Jedná se o výtěžek z šestého ročníku charitativního bazaru, který pořádá šéfredaktorka Harpers´ Bazaaru a spisovatelka Barbara Nesvadbová spolu s galeristkou Olgou Dvořák. Pomoc v hodnotě 450 tisíc korun půjde na vybavení chráněných bytů a domovů pro lidi s postižením sdružení Etincelle, ve prospěch sdružení Dobrý Anděl, které pomáhá rodinám postiženým rakovinou, pro klienty s mentálním postižením v ústavu Zahrada a dále pak na výlet na hory pro děti z Klokánku.

„Projekt má moji maximální podporu. Tímto bych chtěla poděkovat skvělým organizátorkám a všem, kteří přispěli a pomohli. Největší poděkování ale rozhodně patří lidem, kteří  pečují o handicapované, nemocné a zajišťují potřebné zázemí dětem, které to potřebují. Věřím, že jim v jejich úsilí alespoň trochu pomůže i tato vybraná částka," řekla na setkání radní Aleksandra Udženija.   

Nápad vznikl v roce 2006, kdy se organizátorky rozhodly, že chtějí vymyslet charitativní projekt, který pomůže potřebným. V bazaru je každoročně velký výběr značkového oblečení a módních doplňků, které na charitu věnují manažerky, majitelky luxusních butiků, herečky a další lidé nejen z módního průmyslu, kteří chtějí podpořit dobrou věc. V minulém roce se podařilo získat finanční obnos v hodnotě 364 tisíc korun pro klienty s mentálním postižením ústavu Zahrada na Kladně. Peníze pomohly při nákupu rehabilitačních pomůcek. 
 
Na slavnostní předání dorazily organizátorky akce šéfredaktorka Harper's Bazaar Barbara Nesvadbová a Olga Dvořák, dále pak osobnosti veřejného života módní návrhářka Tatiana Kováříková a Helena Mertlová, producentka Šárka Cimbálová a další.