Právě se nacházíte:

Vinotéka a vinárna U Krbu

V září byla otevřena v areálu restaurace Panský dvůr vinotéka a vinárna U Krbu, která nabízí na 150 druhů domácích i světových vín.

Vinotéka U Krbu v Řitce, pouhých pár kilometrů od Prahy, je pravý ráj milovníků výborného vína. Sklenku vína si zde můžete vychutnat jen tak samotnou v příjemném a romantickém prostředí vinotéky nebo vám zkušený personál doporučí nejvhodnější kombinaci s Vámi vybraným pokrmem z české a mezinárodní kuchyně. Aby jste si mohli chuť a vůni vína opravdu užít, je celý prostor vinotéky nekuřácký. Vybranou lahev si také můžete odnést sebou domů za sníženou cenu.

Je zde opravdu z čeho vybírat! Nabízíme bohaté portfolio těch nejlepších moravských vín, nejčastěji od malých vinařů. Najdete u nás také špičková vína dovezená přímo od vinařů z Francie, Itálie, Španělska, Austrálie, JAR či z Chile. Naším mottem je výborná kvalita za dobrou cenu. Nemusíte se tedy bát přemrštěných částek jako má většina vinoték. Naše vína nabízíme za velmi přátelské ceny a zároveň všechna pravidelně posuzujeme, a proto se zde setkáte jen s těmi opravdu kvalitními. Ve výběru se na nás můžete stoprocentně spolehnout!
 
Věříme, že si z naší nabídky vyberete víno z vašeho oblíbeného vinařského regionu či vaší oblíbenou odrůdu. Nebo se nechte překvapit něčím novým a rozšiřte si své vinařské znalosti.          
 
Přijďte si dopřát lahodné víno do vinárny U Krbu! Těšíme se na setkání s vámi!