Zábava v Aquaparku Barrandov

Přijďte se i vy podívat do moderně vybaveného vodního centra! Mezi vířivkami, tobogány, brouzdališti, obyčejným 25m bazénem a dalšími atrakcemi si přijde každý člen rodiny na své.

Aquapark Barrandov má pro vás několik způsobů, jak se sportovně vyžít. Pro nejmenší je připravené dětské brouzdaliště s mini skluzavkou a minichrliči. Odvážní průzkumníci se mohou spustit po 115 metrů dlouhém červeném tobogánu nebo využít modrý 62metrový tobogán, sjíždějící se na dvoumístných nafukovacích plavidlech. K dispozici je i whirpool (vodní, perličková masáž), masážní trysky a vodní chrliče. Pro zdatnější plavce je připravena divoká řeka s umělým protiproudem. Pro klidný požitek z vody můžete využít rekreační 25 metrů dlouhý bazén.

V aquaparku Barrandov nejsou připraveny pouze vodní atrakce, můžete využít i vodní bar, kde je možné si nechat namíchat koktejl, aniž byste se museli svlékat z plavek, a pak také restaurace, kde servírují vybrané speciality včetně pokrmů z čerstvých mořských ryb.
 
Od loňského roku začaly v aquaparku Barrandov pravidelné animační programy pro všechny návštěvníky. K animačním programům patří také speciální akce RODINA, v rámci které zaplatí rodina snížené vstupné.
 
Od konce roku 2007 zde probíhá i speciální lekce plavání miminek v nově vybudované místnosti s vanou. Lekce jsou vedeny zkušenými instruktorkami plavání. Lekce obsahuje ukázku správné manipulace s dítětem jak na suchu, tak ve vodě.