Právě se nacházíte:

Zdravě, snadně, rychle

S příchodem nového roku přichází řada i na každoroční předsevzetí. Mezi ty nejčastější se řadí přání zhubnout, začít sportovat a jíst zdravěji. Vysněné váhy nebo lepšího zdravotního stavu lze docílit i s úpravou jídelníčku, aniž byste museli trávit hodiny v posilovně.

Pokud se rozhodnete začít právě změnou jídelníčku, ale bojíte se vzdát svých oblíbených nezdravých jídel, doporučujeme jejich zdravější obměnu. Uvidíte, co taková malá změna s postavou a hodnotami krevního obrazu udělá! Zázrak nastane už v momentě, když vyměníte pánvičku s olejem za horkovzdušnou fritézu. V té si jídlo navíc připravíte snadno a hlavně rychle. Díky cirkulaci vzduchu nemusíte využít ani kapku oleje a jedná se tak o zdravější alternativu smažení s výrazně lepšími nutričními hodnotami, minimem kalorií a cholesterolu.

Horkovzdušná fritéza Sencor SFR 5510BK se dokáže pořádně nahřát už během tří minut a díky objemu 12 l si v ní můžete připravit skoro cokoliv. Na dotykovém LCD displeji naleznete 5 předem nastavených programů, 4 funkce i možnost vlastního nastavení teploty a času. Už od začátku máte vše potřebné k dispozici, jelikož součástí balení je i grilovací rošt a klec, špízovací jehly a rožeň. A pokud zrovna nemáte chuť na nic smaženého, můžete horkovzdušnou fritézu využít i jako menší troubu na přípravu ražniči, masových medajlonků nebo i sladkých dezertů. Pořizovací cena je od 4 499 Kč.