Nabízíme i spoření pro děti

Raiffeisen stavební spořitelna byla první stavební spořitelnou, která začala působit na českém trhu poté, co byl v únoru roku 1993 schválen v České republice Zákon o stavebním spoření a státní podpoře stavebního spoření, který u nás vznik stavebních spořitelen umožnil. Pod názvem AR stavební spořitelna a.s. dnešní RSTS založily ještě v tomtéž roce (tedy 1993) Agrobanka Praha a.s. a Raiffeisen Bausparkasse GmbH (Vídeň).

Raiffeisen stavební spořitelna byla první stavební spořitelnou, která začala působit na českém trhu poté, co byl v únoru roku 1993 schválen v České republice Zákon o stavebním spoření a státní podpoře stavebního spoření, který u nás vznik stavebních spořitelen umožnil. Pod názvem AR stavební spořitelna a.s. dnešní RSTS založily ještě v tomtéž roce (tedy 1993) Agrobanka Praha a.s. a Raiffeisen Bausparkasse GmbH (Vídeň).

V roce 1998 pak tehdejší akcionář Raiffeisen Bausparkasse GmbH navýšil svůj podíl ve stavební spořitelně na 75 % všech akcií. V návaznosti na tento krok změnila AR stavební spořitelna své obchodní jméno na Raiffeisen stavební spořitelna a.s. Svým názvem se tak plnohodnotně zařadila nejen do finanční skupiny Raiffeisen v České republice, ale i do největší soukromé finanční skupiny působící na rakouském trhu.

Raiffeisen stavební spořitelna věří myšlence stavebního spoření a potenciálu, který trh stavebního spoření má a vždy mít bude. Nabízí zajímavé a moderní spořící a úvěrové produkty, které poskytují široké vrstvě obyvatelstva atraktivní investiční příležitosti a výhodné zdroje pro financování bydlení.

Značka Raiffeisen stavební spořitelna vycházející z tradice Raiffeisen je zárukou spolehlivosti a profesionality, ale současně i schopnosti rychle reagovat na změny tržního prostředí. Spolupracovníci RSTS jsou dostupní na území celé České republiky a zajišťují pro klienty profesionální servis a poradenské služby, které jsou, spolu s produktovou nabídkou, pro klienty důkazem výhodnosti dlouhodobého vztahu. Jako první také umožnila svým klientům uzavřít smlouvu o stavebním spoření na internetu pomocí jednoduchého formuláře.

Protože Raiffeisen stavební spořitelna dlouhodobě podporuje spoření pro děti a uvědomuje si, že každý začátek školního roku je náročný, spustila kampaň, která usnadní rodičům přípravu jejich školáčků na vykročení do školních lavic a samotným dětem je zpříjemní radostí z dárku. Kampaň s mottem „Snadnější start do života“ na období od 1. 6. do 31. 8. 2010 je zaměřená na rodiče dětí na prvním stupni ZŠ, kteří myslí na budoucnost svých potomků a chtějí jim usnadnit vstup do samostatného života, až dospějí.

„Začněte nyní připravovat pro svého školáčka dar do začátku samostatného života a my mu k tomu přidáme dárek ke vstupu do školních lavic,“ to je poselství kampaně, v rámci níž rodiče, kteří založí pro své dítě na prvním stupni základní školy smlouvu o stavebním spoření, získají nejen zaručené a bezpečné zhodnocení úspor až o 6,9 % ročně, a než jejich potomek dospěje, výhodně mu tak naspoří slušný počáteční kapitál například na pořízení vlastního bydlení, ale navíc pro své dítě obdrží dárek. RSTS školáčka kompletně vybaví školními potřebami od společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH a. s. Více o kampani se dozvíte na www.rsts.cz/skola.

Čtěte více