Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

SHOPDESIGN - obchodní zařízení

26. 08 2010 | SHOPDESIGN se zabývá prodejem a realizací interiérů obchodů a výstavních expozic od roku 1993. Od počátku se snažíme nabídnout komplexní služby našim zákazníkům počínaje konzultacemi, poradenstvím, sestavením grafického návrhu až po konečnou realizaci interiéru na míru.

SHOPDESIGN se zabývá prodejem a realizací interiérů obchodů a výstavních expozic od roku 1993. Od počátku se snažíme nabídnout komplexní služby našim zákazníkům počínaje konzultacemi, poradenstvím, sestavením grafického návrhu až po konečnou realizaci interiéru na míru.

SHOPDESIGN je přímým dovozcem stavebnicových systémů určených pro zařizování interiérů. Hlavní výhodou těchto systémů je vysoká variabilita, pevnost, stabilita a elegantní vzhled. Systémy si můžete perfektně a do nejmenších detailů přizpůsobit svým představám. Díky těmto jedinečným vlastnostem jsme schopni zařídit jakýkoliv druh interiéru.

SHOPDESIGN nabízí řadu systémů, splňující nejpřísnější měřítka kvality, životnosti a estetického vzhledu. Jednotlivé systémy lze mezi sebou vzájemně kombinovat a doplňovat jinými materiály. Pracujeme s rozmanitou škálou systémů, materiálů a barev.

http://www.shopdesign.cz

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO