Lucie Bílá v Budha baru sfoukla první svíčku na narozeninovém dortu časopisu ONE

Zpěvačka LUCIE BÍLÁ byla hvězdou slavnostního večera 1. narozenin lifestylového a módního časopisu ONE, který se konal v orientálních prostorách jednoho z nejluxusnějších hotelů v Praze, BUDDHA-BAR HOTELU.

LUCIE BÍLA popřála časopisu ONE alespoň tolik úspěšných let, kolik má ona sama a následně společně s šéfredaktorem časopisu ONE PAVLEM MAHDALEM sfoukla svíčku na velkém narozeninovém dortu, na kterém byla vyobrazená jubilejní titulní strana ONE s topmodelkou EVOU HERZIGOVOU.

 

Celým večerem provázel zdatný moderátor LEOŠ MAREŠ. Večer otevřela svým vystoupením přední světová mezzosopranistka ANDREA KALIVODOVÁ. Po ní následovala přehlídka jedné z nejluxusnějších světových módních značek ESCADA. Úchvatné modely z linie ESCADA SPORT na aktuální sezónu předvedly modelky včele s KRISTÝNOU LEBEDOVOU a MARKÉTOU DIVIŠOVOU.

 

Krásu českých žen dále reprezentovala Česká miss 2009 JITKA VÁLKOVÁ, která přestože přišla se svým přítelem MIRKEM CIPROU, věnovala pozornost také svému kolegovi a aktuálně druhému nejkrásnějšímu muži světa JOSEFU KARASOVI.

 

Pozornost médií si vysloužilo také kvarteto krásných div OLGY LOUNOVÉ, AGÁTY HANYCHOVÉ, JANY DOLEŽALOVÉ a LUCIE KACHTÍKOVÉ.

 

více na http://www.casopis-one.cz/news/lucie-bila-sfoukla-prvni-svicku-na-narozeninovem-dortu-casopisu-one