Nová farmářská prodejna ČESKÝ GRUNT v Praze

ČESKÝ GRUNT otevírá již čtvrtou prodejnu. Ta se nachází v Praze 10 - Uhříněvsi. Zákazníci zde najdou, tak jako v ostatních prodejnách, výhradně české potraviny od malých a středních farmářů či výrobců. Prodejna bude otevřena celoročně od pondělí do soboty.

Farmářské prodejny ČESKÝ GRUNT jsou již více než rok dostupné zákazníkům v Praze na Vinohradech, Písku a Pardubicích. Nová prodejna je umístěna na ulici Přátelství 135/80 v Praze 10 Uhříněvsi. Sortiment prodejny tvoří výrobky od cca 40 dodavatelů. Nabídka zahrnuje především čerstvé uzeniny, sýry, mléčné výrobky, pečivo, sezónní ovoce a zeleninu, med, vína, mošty a další doplňkové potraviny. „Při výběru dodavatelů a výrobků do našich prodejen dbáme především na kvalitu, chuť a osvědčené výrobní postupy.“, říká Aleš Kotěra, jednatel společnosti.

Do konce roku chystá ČESKÝ GRUNT otevření dalších tří až pěti regionálních prodejen. Prodejny jsou provozovány jako vlastní nebo formou franšízy. Informace o společnosti najdete na www.ceskygrunt.cz.