Právě se nacházíte:

Podzim v bavlně

Pohodlí, teplo, příjemná relaxace – to vše jsou atributy, které očekáváme od přikrývky. Ta se počtem strávených hodin v posteli stává naším nejbližším společníkem. Pro nadcházející sychravé podzimní dny jsou ideální variantou přikrývky ze středně hřejivého programu kolekce Klinmam Wellness.

V současnosti jsou trendem přikrývky, které jsou lehké, hřejivé a zároveň dokáží člověka obejmout a vytvořit iluzi „duchny“. Podstatná je i samotná náplň přikrývky. Dnes jsou nejběžnější dutá vlákna, která dobře izolují teplo a svou úpravou jsou také odolná vůči mikroorganismům (bakteriím, plísním, roztočům) a jsou tedy vhodné pro alergiky.

Přikrývky Klinmam Wellness všechny tyto požadavky splňují a v kolekci středně hřejivého programu můžete vybírat z několika variant. Exklusivní přikrývku této řady představuje Klinmam OUTLAST. Její povrch je ošetřen termoregulačním materiálem Outlast®, který byl původně vyvinut pro astronauty v NASA. Klinmam OUTLAST tak zajišťuje výbornou termoregulaci, stabilní teplotu v lůžku a odvod vlhkosti od těla.

Z jedinečné tkaniny Tencel® je ušita přikrývka Klinmam TENCEL, která je charakteristická hedvábnou jemností a vyšší savostí než bavlna. Tím je zaručen výborný odvod vlhkosti od těla. Vysoký hygienický standard a účinnou antimikrobiální ochranu proti zárodkům, množení bakterií a plísní s účinností 99 % nabízí přikrývka Klinmam CLINIC.

Řadu středně hřejivého programu doplňuje přikrývka Klinmam MILENUIM KLASIK.  Je ušita z jemné tkaniny v saténové úpravě a vyznačuje se velmi dobrými izolačními vlastnosti a vysokou odolností vůči mikroorganismům.

Přikrývky Klinmam Wellness jsou dodávány buď samostatně nebo se zipovým polštářem se snímatelným, samostatně pratelným obalem. Polštáře se vyznačují svojí pružností, měkkostí a tvarovou stálostí.
Přikrývky jsou dodávány ve standardních rozměrech 135x200 cm, 135x220 cm, 200x220 cm, standardní rozměry polštářů jsou 50x70 cm a 70x90 cm.
 
Společnost KLINMAM czech oslaví v příštím roce 20 let svého působení na trhu. Celou dobu své existence se zaměřuje na moderní kulturu spaní, která do ložnic přináší novou kvalitu, založenou především na komfortu, příjemných pocitových vjemech a vysoké hygieně. To je zásluhou vhodně zvolených materiálů s jedinečnými užitnými vlastnostmi a jejich profesionálního zpracování.

Výhradním distributorem značky KLINMAM v České republice je společnost Machala a.s.

www.bpoint.cz