Proběhl druhý ročník Ďáblíkova poháru

V sobotu 18. června 2011, proběhl druhý ročník fotbalového turnaje Ďáblíkův pohár, který zaštiťuje společnost Pavel Mihálik – AUTODÍLY s.r.o. (www.autodily-mihalik.cz), jako generální sponzor.

Desítky fanoušků sportu se sešly v oblíbeném areálu SK Ďáblice, aby fandily malým fotbalistům. I přes lehkou nepřízeň počasí, která od počátku turnaj provázela, bojovalo devět týmů starších přípravek až do konce s plným nasazením.

Kluby byly rozděleny do dvou základních skupin, ve kterých se odehrávaly jednotlivé zápasy systémem každý s každým. Ze základních skupin pak hrála družstva o konečné pořadí.
Během zápasů byly k vidění brilantní a rychlé akce, parádní zakončení a samozřejmě řada pěkných gólů.

K pohodovému prožití fotbalového dne navíc výrazně přispěla nálada v hledišti, kde rodiče a sportovní nadšenci vydatně fandili svým týmům. Po kompletním naplnění tabulky předali sponzoři ceny vítězům. Kromě ocenění a pamětních předmětů si hráči odnesli z turnaje také spoustu nových zážitků a zkušeností. Věříme, že stejně kvalitní bude i příští ročník turnaje, na který se již nyní velmi těšíme. Sportu zdar!