Ruční mytí vozidel, čištění aut, renovace laku a pronájem garáží

Nechce se Vám v tomto teplém počasí trávit čas mytím vašeho čtyřkolého miláčka? Přenechali byste tuto náročnou práci raději někomu jinému? Trápí Vás škrábance na kapotě auta? Či hledáte místo, kde Vaše auto bude stát v bezpečí?

S tím vším Vám může pomoci Automyčka Collection.

 

Stále teplejší počasí znamená, čím dál menší chuť něco dělat, natož umývat své auto přímo na sluníčku. Asi každý si raději zajdeme lehnout k bazénu, nebo alespoň zůstane doma ve stínu. Jenže komu by se chtělo jezdit ve špinavém a poškrábaném autě?

 

Toto za nás vyřeší profesionálové ve svém oboru - Automyčka Collection. Nejen, že nám ušetří plno času, potu a trápení na sluníčku, ale ve své práci se opravdu vyznají. Navíc Vám zdarma poradí, jak nejlépe pečovat o Váš automobil. Příjemný personál, kvalitní služby a rychlé jednání, to je Automyčka Collection. Otevřeno mají 7 dní v týdnu, takže pokud nemáte čas hýčkat Vaše autíčko v pracovní dny, můžete ho přenechat profesionálům i o víkendu. Pobočky na Praze 3, Praze 6 a Praze 10 zajišťují bezproblémovou přístupnost pro každého.

 

Spousta z nás také řeší problém, kde zaparkovat své auto. Nechávat ho na ulici je stále riskantnější a jak víme, garážovaná auta zůstanou déle v dobrém stavu. I tento problém Vám pomohou vyřešit. Nabízí pronájem garážového stání provozovaného společností Medos. Váš automobil bude 24 hodin hlídám kamerovým systémem, k dispozici Vám bude obsluha a navíc dostanete slevu na ruční mytí automobilu v parku garáží či na tankování na ČS-Medos Vinohradská. Garážové stání se nachází ve Vinohradské ulici, přímo v centru Prahy.

 

Nyní už se nemusíte starat o své auto. Automyčka Collection se o něj postará za Vás.

 

Více informací o společnosti můžete najít na internetových stránkách http://www.rucnimyti.com/cz/cisteni-myti-aut-vozidel, včetně ceníků a dalších údajů

 

 

Automyčka Collection

http://www.rucnimyti.com/cz/cisteni-myti-aut-vozidel

info@rucnimyti.com