VEXLÁRNA - BLEŠÍ TRH SE SPECIÁLNÍM ZAMĚŘENÍM NA ZVUKOVÉ A OBRAZOVÉ NOSIČE

Máte doma ještě kazety VHS s pěkným filmem? Schováváte si stále svou první audio kazetu? Milujete LP desky? Ujíždíte si na 8mm filmu? Bylo vám líto vyhodit váš starý walkman? Pak právě pro vás připravilo letenské Bio Oko Vexlárnu, speciální bleší trh se zaměřením na všechny nosiče audio a video záznamu a s nimi souvisejících produktů.

První Vexlárna se bude konat v prostorách Bia Oko v sobotu 21. května od 10:00 do 14:00 hodin. Vstup je zdarma. Prodejní prostory jsou k dispozici za symbolickou částku.

„Vexlárna je prostor, kde se směňují, vyměňují, ale i dávají či prodávají staré i nové zvukové či obrazové nosiče. Je to možnost, jak se zbavit vzpomínek, které nám leží v krabici od bot či na zaprášené polici a zároveň potěšit sběratele či nadšence, kterému zrovna ten či onen kousek chybí,“ říká organizátorka Kateřina Bílková z Bia Oko.

Vexlárna je tu pro všechny majitele VHS a Beta kazet, klasických audio kazet, CD či DVD disků, filmů ve formátu 35mm, 16mm či 8mm. Vexlárna ale dává prostor nejen směně všech nosičů, ale zve k účasti všechny amatérské vexláky, kteří by se rádi zbavili starých přehrávačů jakéhokoliv data výroby.

VEXLÁRNA #01
Bleší trh pro film a hudbu
21. května 2011 od 10 do 14 hodin
Bio Oko, Františka Křížka 15, Praha 7
www.biooko.net