Právě se nacházíte:

Floristické kurzy

Máte rádi květiny? Myslíte si, že květiny přispívají k domácí pohodě a v práci pomáhají od stresu? Chcete se naučit něco nového? Relaxujete rádi aktivně? Pokud jste odpověděli na všechny otázky ano, tak právě pro vás mohou být naše semináře aranžování květin zajímavé!

Pořádáme jednorázové floristické semináře na kterých se pobavíte, naučíte a můžete vyhrát profesionální květinové aranžmá od naší lektorky. Kurzy mohou absolvovat i maminky s dětmi, kdy maminky a děti si užívají odděleně.

Máte v plánu stylovou party nebo oslavu narozenin? Naučte se s námi, jak pro party či narozeniny vytvořit to správné aranžmá.Na kurzu Svatební vazba si s námi uvážete svatební kytice. Už jste si svou krásnou svatbu prožili? Gratulujeme! Proč nepodpořit vaši domácí pohodu správným květinovým aranžmá? V nabídce máme také kurz na dekorace pro Velikonoce nebo Vánoce. Přímo na kurzu Ikebana vás seznámíme s tímto japonským uměním a svou Ikebanu si odnesete domů.

Kurzy pořádáme na Praze 7 (poblíž metra Vltavská) a na Praze 8 (poblíž metra Palmovka). Všechny své vytvořené výrobky si účastníci odnášejí domů. Za absolvování kurzu od nás dostanete Certifikát o absolvování kurzu IKSIA a tištěné materiály ke kurzu.

www.iksia.cz