Právě se nacházíte:

Staň se svou rockstar!

JAM MUSIC INSTITUTE je hudební škola pořádající kurzy v oborech kytara (elektrická i akustická), zpěv (interpretace a technika), basová kytara a bicí nástroje.Nejméně důležité je, v jakém věku začnete, důležitější je talent a úplně nejdůležitější je píle a vytrvalost. V kurzech vyučují profesionální hudebníci s letitou muzikantskou i pedagogickou praxí.

JAM MUSIC INSTITUTE je hudební škola pořádající kurzy v oborech kytara (elektrická i akustická), zpěv (interpretace a technika), basová kytara a bicí nástroje.

Nejméně důležité je, v jakém věku začnete, důležitější je talent a úplně nejdůležitější je píle a vytrvalost.

V kurzech vyučují profesionální hudebníci s letitou muzikantskou i pedagogickou praxí.

Studium se skládá z výuky hlavního oboru – nástroje, hudební teorie, výuky hry v kapele a studiové praxe. Veškerá výuka je podřízena a směřuje k muzikantské praxi – neexistuje teorie bez praxe! Lekce hudební teorie probíhají s nástrojem v ruce. Kromě vlastní hudební teorie se zde též cíleně poslouchají nahrávky, studují videoškoly, atd.

Naši školu navštěvují i známé osobnosti hudební scény, aby jako externí lektoři pro naše žáky vedli workshop. Tato setkání bývají pro žáky cennou konfrontací s profesionálním hudebním světem.

JAM MUSIC chápeme jako oblast populární hudby v nejširším slova smyslu: rock, jazz, blues, pop, fusion, funky, metal, … To je to, co vyučujeme a s čím se v naší škole setkáte.

Od úplného začátku, přes rozvíjení muzikálnosti, sluchu a hráčských dovedností až po specializované studium techniky a improvizace – to vše u nás můžete zvládnout, záleží jen na vašich ambicích!

JAM MUSIC INSTITUTE Vám přináší nové hudební zkušenosti. Naši lektoři vás profesionálně vedou novou formou výuky. Ať vás zajímá rocková klasika nebo nové trendy, technika nebo jazzové harmonie, záleží na vás. U nás si muziku užijete.

Kurzy JAM MUSIC INSTITUTE probíhají v prostorách v Ondříčkově ulici 8, v bezprostřední blízkosti metra A Jiřího z Poděbrad, a v Music City, blízko stanice metra B Českomoravská. Každá učebna je vybavena aparátem pro hraní, audio a video technikou. Vyučovanými obory jsou: kytara elektrická i akustická, basová kytara, zpěv (interpretace a technika) a bicí nástroje. Kurzy jsou zaměřeny na nejširší oblast populární hudby: rockovou hudbu, pop, jazz, blues, fusion, atd. Součástí výuky je též práce ve studiu a výuka hry v kapelách.
Při výuce jsou využívány renomované zahraniční učebnice, videoškoly, audio základy pro cvičení a software. Veškerá hudební teorie probíhá s nástrojem v ruce - neexistuje teorie bez praxe.

http://www.rockovaskola.cz