Divadlo Ponec pořádá tančírnu v brazilských rytmech s tanečníky z Farmy v jeskyni

Divadlo Ponec vás v pondělí 7. 2. 2011 zve na jedinečný večer v podání souboru *Farma v jeskyni*. Diváci budou mít možnost vychutnat si od 20:00 hod. představení souboru *Divadlo / The Theatre*, které je inspirováno rytmy a tanečními kroky, jimiž brazilští otroci setřásali pouta a vytvářeli svůj svět.

Po skončení představení bude připravena *master class tance v brazilských rytmech* za doprovodu živé hudby a pod vedením tanečníků ze souboru Farma v jeskyni, kteří studovali tradiční tance v rámci několikaměsíčního pobytu v severní Brazílii. Přijďte zažít jedinečný večer, ve kterém se v Praze budete cítit jako o půlnoci v Latinské Americe. Nebuďte pouhými diváky a vstupte do atmosféry země, kde není nutné řešit, zdali umím nebo neumím tančit... Prostě tančím. Vamos dançar!

Taneční lekce je určena pro všechny věkové kategorie bez rozdílu v taneční průpravě. Jednotná cena vstupenky na celý večer (představení + master class) je za 200 / 140 (studenti, senioři, ZTP, ZTP/P) Kč. Předprodej vstupenek probíhá také na pokladně divadla v Celetné a v sítích Ticketpro a Ticketstream. Doporučujeme s sebou: boty s protiskluzovou podrážkou, malý ručník, oblečení, které nebrání pohybu.

Upozornění: Kvůli omezené kapacitě se prosím na lekci registrujte na pokladně divadla. Více na http://www.divadloponec.cz.