Nabízíme produkty zdravé výživy

Celosvětovým plánem společnosti Tiens je zavést produkty péče o zdraví do co nejvíce zemí. Tiens operuje ve více než 100 zemích světa. Jestliže sečteme všechny země a regiony, vyjde nám dohromady 190 obchodních oblastí.

V České republice zahájila firma Tiens obchodní činnost v roce 2002. V krátké době byly zaregistrovány klíčové produkty čínské medicíny a firma začala úspěšně rozvíjet marketingovou činnost prostřednictvím rychle se rozšiřující sítě nezávislých distributorů.

Obchod s Tiens nabízí mnoho příležitostí pro zlepšení životního stylu prostřednictvím produktů, které jsou založeny na tradiční čínské medicíně. V dnešní době jsou vyráběny v továrnách pod přísnou farmaceutickou kontrolou kvality. Prostřednictvím obchodního plánu jsou uznány jako jedny z nejlépe vyvinutých produktů síťového prodeje. Zdraví a bohatství - tyto dva elementy - společně s Tiens zkušenostmi, stabilitou a podporou jsou důležitými faktory růstu.

Tiens CZ využívá jedinečný systém agenturních skladů. Tyto strategicky umístěné sklady, založené pro podporu růstu, jsou vlastněny a provozovány hlavními leadery. Zpracovávají objednávky a dodávají produkty; každý týden organizují meetingy a školení.

Tiens zavedl jako ocenění program školení, aby všichni obchodní partněři měli možnost kvalitního tréninku pro rozvíjení svých obchodních příležitostí. Jsou organizována pravidelná setkání, na kterých se hodnotí úspěchy distributorů a dosahování jejich cílů v oblasti rozšiřování obchodu. Nabízí se též motivační programy, jako např. zájezd do Číny nebo Afriky. Úzká spolupráce společnosti s distributory je klíčovým faktorem pro náš růst. Takovéto partnerství je zásadní pro náš nepřetržitý rozvoj.

http://cz.tiens.com